De schrijvers kiezen uit de ingezonden definitieve versies een selectie van verhalen per school. Deze verhalen worden met de foto die als inspiratiebron diende gepubliceerd op A1-posters, afgewerkt op foam, zodat ze eenvoudig in de school tentoongesteld kunnen worden. Dit zijn de verhalen die zijn voortgekomen uit de editie van 2019.

Het Lyceum Rotterdam

Kort Rotterdams Tuana Kutan Mylan Is Me (Het Lyceum Rotterdam)
Tuana Kutan – Mylan is me

Kort Rotterdams Emma De Leeuwe Een Inspirerende Foto (Het Lyceum Rotterdam)
Emma de Leeuwe – Een inspirerende foto

Kort Rotterdams Alexander Van Der Lijn Veteraan (Het Lyceum Rotterdam)
Alexander van der Lijn – Veteraan

Kort Rotterdams Yasmine Muilwijk Een Grote Fout (Het Lyceum Rotterdam)
Yasmine Muilwijk – Een grote fout

Kort Rottedams Lena Duifhuizen Klaar Mee (Het Lyceum Rotterdam)Lena Duifhuijzen – Klaar mee

ort Rotterdams Kiyarah Kegbe Sereen (Het Lyceum Rotterdam)Kiyarah Kegbe – Sereen

Lyceum Kralingen

Kort Rotterdams Kadirhan Akin Goede Daad (Lyceum Kralingen)
Kadirhan Akin – Goede daad

Kort Rotterdams Ibrahim Bouzian Dromen Zijn Bedrog (Lyceum Kralingen)
Ibrahim Bouzian – Dromen zijn bedrog

Kort Rotterdams Angelina Jagroep Koper (Lyceum Kralingen)
Angelina Jagroep – Koper

Kort Rotterdams Ayaan Zardasht Gevaarlijk Water (Lyceum Kralingen)
Ayaan Zardasht – Gevaarlijk water

Marnix Gymnasium

Kort Rotterdams Sami Bouhab Wat Een Parkeerplaats Kan Doen (Marnix Gymnasium)
Sami Bouhab – Wat een parkeerplaats kan doen

Kort Rotterdams Phebe Jansen Gevlucht (Marnix Gymnasium)
Phebe Jansen – Gevlucht

Kort Rotterdams Noortje Pulleman Hoe (Marnix Gymnasium)
Noortje Pulleman – Hoe

Kort Rotterdams Charlotte Dortland Kopje Onder (Marnix Gymnasium)
Charlotte Dortland – Kopje onder

Kort Rotterdams Malou Magnani Loslaten (Marnix Gymnasium, Liggend)
Malou Magnani – Loslaten

Melanchton Schiebroek

Kort Rotterdams Vienne Haagoort Anders (Melanchton Schiebroek)
Vienne Haagoort – Anders

Kort Rotterdams Jenny Van Rijn Einde (Melanchton Schiebroek)
Jenny van Rijn – Einde

Kort Rotterdams Fijke Oei Challenge Accepted (Melanchton Schiebroek)
Fijke Oei – Challenge accepted

Montessori Lyceum Rotterdam

Kort Rotterdams Selma Bouda, Hasna El Morabit En Jelena Milenic The King Of Boxing (Montessori Lyceum Rotterdam)
Selma Bouda, Hasna el Morabit en Jelena Milenic – The king of boxing

Kort Rotterdams Bonnie Van Der Heiden Tijdloos (Montessori Lyceum Rotterdam)
Bonnie van der Heiden – Tijdloos

Kort Rotterdams Milan Schouten Regationen (Montessori Lyceum Rotterdam)
Milan Schouten – Rogationen

Kort Rotterdams Anouk Viskil Laat Me Met Rust! (Montessori Lyceum Rotterdam)
Anouk Viskil – Laat me met rust!

Kort Rotterdams Luuk De Weijer Timor (Montessori Lyceum Rotterdam)
Luuk Weijer – Timor

OSG Hugo de Groot

Kort Rotterdams Salma Amrani Alleen Zijn (OSG Hugo De Groot)
Salma Amrani – Blackbird

Kort Rotterdams Haitam El Bahraoui De Boxdealer (OSG Hugo De Groot)
Haitam el Bahraoui – De boxdealer

Kort Rotterdams Masay Marinovic Een Nieuw Begin (OSG Hugo De Groot)
Masay Marinovic – Een nieuw begin

Kort Rotterdams Anass Sebar Verdwaald In Eigen Stad (OSG Hugo De Groot)
Anass Sebar – Verdwaald in eigen stad

Kort Rotterdams Judee Azaare Blackbird (OSG Hugo De Groot)
Judee Azaare – Blackbird

Deel deze pagina: